منوی سایت


همان هدفونهای آزمون اصلی


آیلتس کرج در آزمونهای آزمایشی IELTS خود از همان هدفون­ها و تجهیزات حرفه ای صوتی آزمون اصلی آیلتس استفاده میکند. یعنی هدفون­های بسیار حرفه ای که میتوانید لیست قابلیت­های استثنایی تجهیزات صوتی آیلتس کرج را در این صفحه بخوانید.


سطح کاملا استاندارد و قابل اعتماد سؤالات


سؤالات آزمون­های آزمایشی IELTS آیلتس کرج از لحاظ سطح سختی یا سهولت سؤالات، سطح تمایز پذیری سؤالات، توزیع منطقی پاسخ­ها و Construct Validation کاملا استاندارد و قابل اعتماد میباشند. بنابراین داوطلبان میتوانند ارزیابی صحیح و منطقی از شرایط مشابه با آزمون اصلی داشته باشند.

هزینه استثنایی و منصفانه


امکاناتی که آیلتس کرج در آزمون ماک خود ارائه میکند عیناً همان امکاناتی است که در آزمونهای اصلی خود ارائه می نماید در حالیکه آیلتس کرج آزمون آزمایشی ماک خود را را با قیمتی کمتر از 4/6 درصد شهریه آزمون رسمی آیلتس برگزار میکند. یعنی فقط 172 هزارتومان و عینًا با همان خدمات آزمون اصلی می باشد.

تصحیح رایتینگ


تصحیح رایتینگ در آزمون های آزمایشی آیلتس کرج توسط دو ممتحن به صورت مجزا صورت میپذیرد به گونه ای که هیچ یک از ممتحنین از نمره ممتحن دیگر اطلاع ندارند تا بازهم شرایط نمره دهی در این سکشن مشابه با شرایط تصحیح رایتیگ در آزمون اصلی آیلتس باشد.

سوالات Unseen


سوالات آزمون آزمایشی ماک آیلتس کرج کاملا Unseen هستند و از منابع رایج اینترنتی نظیر سایت­ها و یا کتاب­هایی از جمله کتب کمبریج ، کپی یا گردآوری نشده اند. بنابراین در آزمون آزمایشی ماک آیلتس کرج قطعاً با سؤالاتی دیده نشده روبرو خواهید شد.


محل آزمون: همان سالن برگزاری آزمون اصلی


آزمون آزمایشی ماک آیلتس کرج در همان محل برگزاری آزمون اصلی آیلتس می باشد که این امر تجربه منحصر به فردی را در اختیار آزمون دهندگان قرار می دهد. و این بدان معنی است که میتوانید پیش از آزمون اصلی شرایط محیطی سالن آزمون را از نزدیک ببینید و استرسهای کاذب ایجاد شده را با درک فضای آزمون، کاملا کنترل کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.